kontaktní informace do bazaru

Kontaktné informácie inzercie zdarma a bazáru

E-mailový kontakt 

Kontaktujte nás pomocou formulára


Vaše jméno:
Váš e-mail pro odpověď:
Čeho se Váš dotaz týká:
Text Vaší zprávy:
Opište kontrolní kód:
Kontrolní obrázek
Opište text přesně tak jak je na obrázku.

Ak máte problém s pridaním inzerátu do bazáru , alebo si myslíte, že niektorý z inzerátov porušuje pravidlá, môžete nás kontaktovať.

Budeme radi, keď nám zašlete Vaše nápady či námety k inzertnému serveru Do Bazáru .
Môžete využiť emailových kontaktov uvedených na tejto stránke. Radi Vám odpovieme alebo poradíme s prípadným problémom v inzercii zadarmo a bazáru.
Ďakujeme Vám za Vaše námety i názory vďaka ktorým pre Vás môžeme lepšie skvalitniť služby inzercie zdarma a bazáru .

V případě technických problémů (nefunkčnost serveru či nemožnost zvýhodnit inzeráty) s inzertním serverem Do Bazaru nás můžete kontaktovat v pracovní dny od 9:00 - 15:00 hodin. na tel. čísle +420 571 629 279

Provozovatelem inzertního serveru Do Bazaru je:
Ing. Jan Hrdý - HS COMPUTERS
A. Kubeši 1510
757 01 Valašské Meziříčí
IČ: 73095087
DIČ: CZ7610265872
Bankovní spojení: 160404725/0600
Web: www.hscomputers.cz
 
© 2007-2024 Inzercia zdarma, bazár. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzercie | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci | Antivir levně i zdarma
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov v systéme DoBazaru.sk. Akékoľvek kopírovanie alebo iné využívanie obsahu inzercie DoBazaru.sk je zakázané bez súhlasu prevádzkovateľa.

Do Bazáru hľadáte tiež pod spojením inzercia zdarma na internete. Ďalej tiež záujemcovia o automobily hľadajú inzercia áut všetkého druhu. Mamičky i oteckovia hľadajú pre svoje deti mimi bazar plný detského oblečenia i hračiek. Fauna inzercia je zase určená všetkým milovníkom zvierat. Môžete tu inzerovať všetky zvieratá. Pre milovníkov rýchlych strojov a veteránov je určená česká motoinzercia kde nakúpite nové aj ojazdené motorky alebo ich príslušenstva. Náš bazár je určený pre širokú verejnosť, kedy súkromná inzercia a tiež z časti komerčná inzercia je zdarma. Máte možnosť pridávať fotografie k Vašim inzerátom alebo je zviditeľňovať. Náš bazár môžete navštíviť aj cez stránky ebazoš kedy Vás presmerujeme do nášho bazáru a nájdete tak u nás inzeráty zadarmo. Staňte sa aj našim fanúšikom na facebooku a získavajte výhody pre fanúšikov profilu.

Česká verzia bazáru Bazar - inzerce zdarma
0.01